let's connect

we hebben uitzendkantoren over heel België

Fris en dynamisch, met een stevige basis en een scherpe focus. Dat is Let's Work! Wij gaan actief op zoek naar de perfecte match. Want onze kandidaten en klanten verdienen alleen het beste: een droomjob en sterk talent.

let's meet

Let's Work HQ

 
Westlaan 371
8800 Roeselare

056 24 15 58
 
info@letswork.be

Aalter

Let's Work Industry & Food

 
Stationsstraat 196
9880 Aalter

09 233 38 82
 
aalter@letswork.be
 

Beveren

Let's Work Industry

 
Grote Markt 33
9120 Beveren

03 202 30 20
 
beveren@letswork.be
 

Brugge

Let's Work Industry

 
Torhoutse Steenweg 66
8200 St-Andries

050 38 36 22
 
brugge@letswork.be
 

Deinze

Let's Work Industry

 
Brielstraat 5
9800 Deinze

09 380 48 70
 
deinze@letswork.be

Dendermonde

Let's Work Industry

 
Vlasmarkt 2
9200 Dendermonde

052 25 51 70
 
dendermonde@letswork.be
 
 

Gent

Let's Work Industry

 
Antwerpsesteenweg 61
9000 Gent

09 218 09 80
 
gent@letswork.be

Ieper

Let's Work Industry

 
Rijselstraat 66
8900 Ieper

057 22 12 99
 
ieper@letswork.be
 

Izegem

Let's Work Industry

 
Gentsestraat 6
8870 Izegem

051 30 88 35
 
izegem@letswork.be
 

Kortrijk

Let's Work Industry

 
Hendrik Consciencestraat 9
8500 Kortrijk

056 24 15 50
 
kortrijk@letswork.be
 

Lokeren

Let's Work Industry

 
Oude Bruglaan 13
9160 Lokeren

09 387 00 85
 
lokeren@letswork.be

Lummen

Let's Work Industry

 
Dokter Vanderhoeydonckstraat 28
3560 Lummen

013 77 37 21
 
lummen@letswork.be
 
 

Menen

Let's Work Industry

 
Kortrijkstraat 22
8930 Menen

056 51 70 01
 
menen@letswork.be

Moeskroen

Let's Work Industry

 
Avenu de Château 137
7700 Mouscron

056 33 12 86
 
moeskroen@letswork.be
 

Roeselare

Let's Work Construct

 
Meensesteenweg 71
8800 Roeselare

051 58 20 32
 
construct@letswork.be
 

Roeselare

Let's Work Food

 
Sint Michielsstraat 36
8800 Roeselare

051 24 95 67
 
roeselare.food@letswork.be
 

Roeselare

Let's Work International

 
Sint-Michielsstraat 36
8800 Roeselare

051 74 43 06
 
international@letswork.be

Roeselare

Let's Work Industry

 
Sint-Michielsstraat 34
8800 Roeselare

051 26 47 50
 
roeselare@letswork.be
 
 

Roeselare

Let's Work Office

 
Sint Michielsstraat 34
8800 Roeselare

051 74 41 99
 
roeselare.office@letswork.be

Schelle

Let's Work Industry

 
Molenberglei 7
2627 Schelle

03 710 60 06
 
schelle@letswork.be
 

Temse

Let's Work Industry

 
Laagstraat 14
9140 Temse

03 710 60 00
 
temse@letswork.be
 

Waregem

Let's Work Industry

 
Damweg 8
8790 Waregem

056 62 28 10
 
waregem@letswork.be
 

Zellik

Let's Work Industry

 
Nachtegaallaan 4
1731 Zellik

02 725 53 72
 
zellik@letswork.be
 
 
let's talk