let's connect

we hebben uitzendkantoren over heel België

Fris en dynamisch, met een stevige basis en een scherpe focus. Dat is Let's Work! Wij gaan actief op zoek naar de perfecte match. Want onze kandidaten en klanten verdienen alleen het beste: een droomjob en sterk talent.

let's meet

Aalter

Food - Industry

 
Stationsstraat 222
9880 Aalter

09 233 38 82
 
aalter@letswork.be

Brugge

Industry - Office

 
Torhoutse Steenweg 66
8200 St-Andries

050 38 36 22
 
brugge@letswork.be
 

Deinze

Industry - Office

 
Brielstraat 5
9800 Deinze

09 380 48 70
 
deinze@letswork.be
 

Dendermonde

Industry - Office

 
Vlasmarkt 2
9200 Dendermonde

052 25 51 70
 
dendermonde@letswork.be
 

Gent

Industry

 
Antwerpsesteenweg 61
9000 Gent

09 218 09 80
 
gent@letswork.be

Hoofdkantoor

 

 
Nijverheidskaai 3/32
8500 Kortrijk

056 24 15 58
 
info@letswork.be
 
 

Ieper

Industry - Office

 
Rijselstraat 66
8900 Ieper

057 22 12 99
 
ieper@letswork.be

Izegem

Industry - Office

 
Gentsestraat 6
8870 Izegem

051 30 88 35
 
izegem@letswork.be
 

Kortrijk

Construct - Binnenkort open

 
Hendrik Consciencestraat 9/2
8500 Kortrijk

056 51 73 38
 
kortrijk.construct@letswork.be
 

Kortrijk

Industry - Office

 
Hendrik Consciencestraat 9/2
8500 Kortrijk

056 24 15 50
 
kortrijk@letswork.be
 

Lummen

Industry

 
Ringlaan 34/6
3560 Lummen

013 77 37 21
 
lummen@letswork.be

Menen

Industry - Office

 
Grote Markt 45
8930 Menen

056 51 70 01
 
menen@letswork.be
 
 

Roeselare

Construct

 
Meensesteenweg 71
8800 Roeselare

051 58 20 32
 
construct@letswork.be

Roeselare

Food

 
Sint Michielsstraat 25
8800 Roeselare

051 24 95 67
 
roeselare.food@letswork.be
 

Roeselare

Industry - Office

 
Sint Michielsstraat 34
8800 Roeselare

051 26 47 50
 
roeselare@letswork.be
 

Roeselare

International

 
Hoogleedsesteenweg 263
8800 Roeselare

051 74 43 06
 
international@letswork.be
 

Schelle

Binnenkort open

 
Molenberglei 7
2627 Schelle

03 710 60 00
 
schelle@letswork.be

Temse

Industry - Office

 
Laagstraat 14
9140 Temse

03 710 60 00
 
temse@letswork.be
 
 

Waregem

Industry - Office

 
Damweg 8
8790 Waregem

056 62 28 10
 
waregem@letswork.be

Zaventem

Industry - Office

 
Landbouwstraat 25
1930 Zaventem

02 725 53 72
 
zaventem@letswork.be
 
 
 
let's talk