let's connect

we hebben uitzendkantoren over heel Belgiƫ

Fris en dynamisch, met een stevige basis en een scherpe focus. Dat is Let's Work! Wij gaan actief op zoek naar de perfecte match. Want onze kandidaten en klanten verdienen alleen het beste: een droomjob en sterk talent.

let's talk
 
 
 
 
 
let's meet

Aalter

Food - Industry

 
Stationsstraat 222
9880 Aalter

09 233 38 82
 
aalter@letswork.be

Brugge

Industry - Office

 
Torhoutse Steenweg 66
8200 St-Andries

050 38 36 22
 
brugge@letswork.be
 

Deinze

Industry - Office

 
Brielstraat 5
9800 Deinze

09 380 48 70
 
deinze@letswork.be
 

Gent

Industry

 
Antwerpsesteenweg 61
9000 Gent

09 218 09 80
09 357 53 05
 
gent@letswork.be
 

Ieper

Industry - Office

 
Opening binnenkort


056 51 70 01
 
ieper@letswork.be

Kortrijk

Industry - Office

 
Hendrik Consciencestraat 9
8500 Kortrijk

056 24 15 50
056 51 94 65
 
kortrijk@letswork.be
kortrijk.office@letswork.be
 
 

Menen

Industry - Office

 
Grote Markt 45
8930 Menen

056 51 70 01
 
menen@letswork.be

Roeselare

Construct

 
Meensesteenweg 71
8800 Roeselare

051 58 20 32
 
construct@letswork.be
 

Roeselare

Food - International

 
Sint Michielsstraat 25
8800 Roeselare

051 24 95 67
051 24 48 60
 
roeselare.food@letswork.be
international@letswork.be
 

Roeselare

Industry

 
Sint Michielsstraat 34
8800 Roeselare

051 26 47 50
051 24 47 60
 
roeselare@letswork.be
 

Temse

Industry

 
Laagstraat 14
9140 Temse

03 710 60 00
 
temse@letswork.be

Waregem

Industry - Office

 
Damweg 8
8790 Waregem

056 62 28 10
 
waregem@letswork.be
 
 

Zaventem

Industry - Office - Medical

 
Landbouwstraat 25
1930 Zaventem

02 725 53 72
02 721 92 58
 
zaventem@letswork.be
medical@letswork.be