home / blog / Uitzendkracht Gabriel ruilt metaal in voor farma
terug naar overzicht

Gabriel ruilt metaal in voor farma

Gabriel ruilt metaal in voor farma: “ik zou het zo opnieuw doen”

Iets meer dan een jaar geleden koos Gabriel voor een job als onderhoudstechnieker in de farmaceutische sector nadat hij jaren in de metaalindustrie werkte. Gabriel startte op via Let’s Work en kreeg na zijn periode als uitzendkracht zijn vast contract. Metaal en farma staan zowat lijnrecht tegenover elkaar als het op type productieomgeving aankomt. En toch voelt hij zich als een vis in het water in zijn witte stofjas in een kraaknette productieomgeving.

Technische problem solver

Zijn job? Gabriel is verantwoordelijk voor betrouwbare productielijnen. Hij lost storingen op, stelt machines om en ondersteunt operatoren bij technische problemen. Elke werkdag is anders. De ene dag concentreert hij zich op preventieve onderhoudstaken. De andere dag laat hij zich van zijn meest oplossingsgerichte kant zien, wanneer storingen snel een interventie vragen.

Vrije tijd dankzij ploegenwerk

En dat doet hij niet alleen. Een team van tien techniekers over drie verschillende ploegen verzekert een vlotte productie. Gabriel: “Ikzelf werk afwisselend in de vroege en late ploeg. Soms vervang ik een collega in de nachtploeg. We zorgen er met ons team voor dat er in elke shift voldoende technische ondersteuning aanwezig is. Ik kies trouwens heel bewust voor ploegenwerk, de extra vrijheid overdag is voor mij goud waard.”

Sterke opleiding

Ook na een jaar leert Gabriel nog elke dag bij: “Ik blijf bijleren van mijn collega’s en leidinggevenden. De manier waarop ik opleiding krijg, is trouwens een van de redenen waardoor ik mij direct goed voelde in mijn job. Alles wordt grondig uitgelegd. Ik krijg op elke vraag een antwoord. Iedereen blijft kalm en vriendelijk. Ik heb het gevoel dat ik zonder schroom vragen kan stellen. Dat zorgt ervoor dat ik snel bijleer en dat ons team goed aan elkaar hangt.”

Een schakel die telt

Gabriel kijkt tevreden terug op zijn jobswitch: “Als ik het opnieuw mocht doen, dan maakte ik zonder twijfel dezelfde keuze. Ik werk in een hecht team en maak tegelijk deel uit van een internationale groep. We worden betrokken in de algemene communicatie en weten wat er beweegt in het bedrijf. Zo besef je dat je vanuit je eigen functie toch een belangrijke schakel bent in het internationale geheel. En dat geeft me voldoening.”

Net als Gabriel klaar voor een nieuwe start? In een sector die perspectieven biedt? Check nu onze openstaande vacatures en solliciteer meteen.

Vacatures

deze website gebruikt cookies

Sommige cookies zijn noodzakelijk om de website goed te doen functioneren en kan je niet weigeren als je deze site wil bezoeken. Andere cookies gebruiken we voor analysedoeleinden. Deze kan je weigeren indien je dit wenst.

meer informatie over cookies